Bonjour j'arrive pas à ressouder ce problème .
Marina se procure ses kiwis au prix de 3 € le kilo. Elle en a acheté 2,5 kg cette semaine. • Combien a-t-elle payé ?​
Please enter comments
Please enter your name.
Please enter the correct email address.
You must agree before submitting.

Lista de comentários


More Questions From This User See All

Helpful Social

Copyright © 2025 ELIBRARY.TIPS - All rights reserved.